O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Zmena spôsobov platby

Ako: zmeniť spôsoby platby

Usporiadané v niekoľkých krokoch

Ak máte internetový obchod, je dôležité, aby sa vaši zákazníci cítili ako doma, čo zvyšuje pravdepodobnosť nákupu. To sa dá pozitívne ovplyvniť prispôsobením niektorých slov, ale súvisí to aj s preferenciami vo vašom internetovom obchode.

Príkladom týchto preferencií je najčastejšie volený/preferovaný spôsob platby v danej krajine. Napríklad iDeal je najpoužívanejšou platobnou metódou v Holandsku a zvyčajne je na vrchole, ale napríklad v Belgicku je to Mistercash/Bancontact a v Nemecku Paypal alebo Sofort Banking. Spôsoby platby môžete jednoducho zmeniť. Ak to chcete urobiť, musíte v kóde webovej lokality zmeniť, ktorý spôsob platby je "vybraný". Prejdite myšou na spôsob platby a skontrolujte ho pravým tlačidlom myši. Kód patriaci k platobnej metóde môžete jednoducho skopírovať do backendu stránky Clonable. V tejto časti kódu je "selected" pravdepodobne na adrese iDeal, ale v prípade Belgicka by to malo byť na adrese "Bancontact / Mistercash". Do pravého stĺpca zadajte kód, ale pri položke "Bancontact / Mistercash" uveďte "selected".

Je dôležité, aby sa to zmenilo aj opačne. Tam, kde predtým bolo "vybrané", ho teraz odstránite. Takže na stránke Clonable zadáte dva rôzne riadky. V prvom stĺpci zadáte kód iDeal, ktorý bol predtým "vybraný", ale teraz je odstránený. V druhom stĺpci zadáte kód pre Bancontact / Mistercash, ktorý predtým nebol "vybraný", ale teraz je vybraný.

Týmto spôsobom sa návštevníkom vášho webu automaticky zaškrtne obľúbený spôsob platby. Mohli by ste tiež zmeniť poradie, v akom sú spôsoby platby uvedené. Napríklad Bancontact / Mistercash môžete umiestniť nad iDeal. Ak to chcete urobiť, skopírujte časť kódu, ktorá patrí docelého zoznamu platobných metód. Potom môžete veľmi presne zmeniť poradie a umiestniť zmenený kus kódu do stĺpca s náhradou.

Od 1:21