O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Zmena prepojenia webovej lokality

Ako na to: Zmena prepojenia webovej lokality

Usporiadané v niekoľkých krokoch

Môže sa stať, že vaša webová stránka odkazuje na niektorú z vašich iných stránok alebo na vašu vlastnú webovú stránku. Je dôležité, aby to bol ten správny. Napríklad na holandskej stránke sa bude odkazovať na www.123.nl, ale na nemeckej stránke to bude www.123.de. To by sa malo vzťahovať aj na rôzne stránky webovej lokality. Napríklad 123.nl/auto by sa malo zmeniť na 123.de/auto.

Ak to chcete urobiť, zadajte pôvodnú lokalitu do stĺpca "originál" a náhradné slovo do stĺpca "náhrada". Začiarknite tiež políčko "spracovať ako text". Takto Clonable vie, že ide o časť textu zobrazeného na stránke. Tým sa zabráni tomu, aby stránka Clonable vykonala zmeny v HTML alebo URL na webovej lokalite.

!!! Upozorňujeme, že sa môže stať, že sa vaša webová stránka zobrazí napríklad aj vo vašej e-mailovej adrese. Táto e-mailová adresa by sa preto NEMALA meniť. Toto je výnimka z pravidla. Našťastie môžete v službe Clonable urobiť aj výnimky. Výnimku z pravidla zadáte do stĺpca "Originál". Predpokladajme napríklad, že vaša e-mailová adresa je info@123.nl, potom túto adresu zadáte ako výnimku z vytvoreného pravidla.