O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Elektronický obchod v Španielsku

Elektronický obchod v Španielsku

Chcete dobyť španielsky trh? V roku 2021 bude najmenej 29 % elektronického obchodu v Španielsku tvoriť nákup zo zahraničia. Dostatočný dôvod na to, aby ste svoj internetový obchod alebo webovú stránku preniesli do Španielska. S 35 miliónmi zákazníkov nakupujúcich online a viac ako 46 miliónmi obyvateľov je španielsky sektor elektronického obchodu veľmi sľubný. Očakáva sa, že počet španielskych zákazníkov nakupujúcich online bude v nasledujúcich rokoch naďalej rásť. Počet dodávateľov je však v porovnaní s krajinami ako Holandsko a Nemecko stále veľmi nízky. To určite ponúka príležitosti pre holandských podnikateľov, teraz je ten správny čas vstúpiť! S Clonable je váš španielsky internetový obchod alebo španielska webová stránka hotová za krátky čas.

3 najobľúbenejšie zahraničné online nákupy:

  1. Čína
  2. Spojené kráľovstvo
  3. Nemecko

3 najobľúbenejšie kategórie výrobkov:

  1. Oblečenie a obuv (36%)
  2. Elektronika (30%)
  3. Krása a zdravie (17%)

3 najobľúbenejšie spôsoby platby:

  1. Digitálna peňaženka (Paypal, Allpay; 37 %)
  2. Platobná karta (29 %)
  3. Kreditná karta (24 %)

Čísla: Prieskum cezhraničného elektronického nakupovania , ktorý uskutočnila Medzinárodná poštová spolupráca (IPC)

Balenie

Pre španielskych zákazníkov je dôležité balenie, ktoré by malo byť recyklovateľné a dodávka by mala byť udržateľná. Okrem toho v Španielsku platí mimoriadne prísny zákon o balení. Tento zákon musíte dodržiavať, keď prostredníctvom svojho španielskeho internetového obchodu predávate balené výrobky španielskym spotrebiteľom. Registrovať sa musíte od prvého gramu obalového materiálu, ktorý uvediete na trh v Španielsku. Zaregistrujete sa v španielskej organizácii Ecoembes. Webová stránka je k dispozícii len v španielčine. Po registrácii musíte na svoj obal umiestniť zelený bod. Týmto spôsobom preukážete, že obal je recyklovaný.

Každý rok musíte nahlásiť množstvo obalov, ktoré sa nachádzali okolo vašich výrobkov. Preto by ste si mali viesť záznamy o celkovom počte balení, ktoré ste predali v Španielsku od svojej registrácie. Nedodržanie tohto zákona môže mať za následok pokutu.

Španielsky zákazník:

92 % používa sledovanie a sledovanie
88 % chce, aby im boli balíky doručené domov
76 % si myslí, že obaly by mali byť recyklovateľné
61 % uprednostňuje udržateľné dodávky
37 % respondentov očakáva, že v budúcnosti bude viac nakupovať v susedných krajinách