O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Prečo rozšíriť svoje webové stránky alebo internetový obchod do zahraničia?

Prečo rozšíriť svoje webové stránky alebo internetový obchod do zahraničia?

Váhate, či chcete rozšíriť svoje stránky do zahraničia? V tomto blogovom príspevku sa dočítate o mnohých výhodách, ktoré vám expandovanie môže ponúknuť. S neustále rastúcim medzinárodným trhom elektronického obchodu sa holandským internetovým obchodom otvára veľa príležitostí, pretože Európania čoraz častejšie nakupujú cezhranične.

nakupuje online v zahraničí kvôli nižším cenám.

Pred výberom je dôležité pochopiť nákupné správanie zahraničných zákazníkov. Spoločnosť PostNL sa každoročne zúčastňuje naprieskume cezhraničného elektronického obchodu ,ktorý vykonáva Medzinárodná poštová spolupráca (IPC). Tento výskum poskytuje zaujímavé údaje o európskom zákazníkovi nakupujúcom online. 13 % návštevníkov holandských internetových obchodov pochádza zo zahraničia. Očakáva sa, že tento rast bude pokračovať: o 10 rokov budú zákony a predpisy oveľa viac harmonizované a zamerané na cezhraničné podnikanie, čo ešte viac uľahčí a urýchli objednávanie v zahraničí. Preto sa určite oplatí urobiť krok a predávať v zahraničí prostredníctvom svojho internetového obchodu. To sa dá samozrejme urobiť tak, že si najmete prekladateľa, preložíte celý obsah, umiestnite ho na novovytvorenú stránku a pri každom pridaní nového obsahu ho preložíte znova. Clonable však ponúka lacnejší a rýchlejší spôsob!

Výhody Clonable

Klonovaním stránky Clonable môžete v okamihu vstúpiť na medzinárodný trh. Namiesto toho, aby ste si najali prekladateľa, preložili celý obsah a vytvorili novú webovú lokalitu, vám Clonable poskytne novú, preloženú webovú lokalitu v priebehu niekoľkých minút. Aký význam má preložená stránka na adrese Clonable?

  • Spotrebitelia uprednostňujú nakupovanie vo svojom jazyku
  • Zákazníkom z ktorejkoľvek krajiny môžete poskytnúť skvelú zákaznícku skúsenosť na mieru
  • Budete mať možnosť predávať svoje výrobky na širšom medzinárodnom trhu
  • Lepšie vás nájdu vo vyhľadávačoch (SEO)
  • Účinnejšie kampane a reklamy v zahraničí

Nestačí len naklonovať vašu stránku. Je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých vecí. Len v EÚ je 27 krajín: každá z nich má svoje vlastné pravidlá a preferencie. Preto je dôležité oboznámiť sa s krajinou, do ktorej sa chcete dostať. Ktoré spôsoby platby uprednostňujete? Čo uprednostňujete z hľadiska doručenia? Prečítajte si TU o rôznych krajinách a čomu venovať pozornosť.