O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Recenzie zákazníkov

/Recenzie zákazníkov

Tim Bevers

Ako majiteľ niekoľkých internetových obchodov so športovým tovarom, ako napr. Hockeygear.eu Clonable je pre mňa nepostrádateľný. V okamihu zväčším svoj trh! Odporúčam ho všetkým, ktorí by chceli expandovať napríklad do Belgicka. Bez väčšej námahy si u mňa môžu objednať aj naši južní susedia. Preto sme začali poskytovať aj ďalšie stránky, napr. na brankárske rukavice, džudo obleky a športovú obuv. A náš španielsky hokejový internetový obchod sme naklonovali do argentínskej verzie. Tá má už teraz viac návštevníkov ako španielska verzia. Skvelé!

Niek van der Rijt

Vďaka stránke Clonable prekročil môj internetový obchod v časti Plotters ďalšiu hranicu. Odteraz môžem prijímať objednávky z Belgicka bez problémov. Veľmi spokojný, urobil by to znova.

Kenny Kroes

Už dva roky používame stránku Clonable na preklad nášho internetového obchodu so športovým tovarom v holandčine do zahraničných obchodov. V súčasnosti pôsobíme aj v Nemecku, Francúzsku a Španielsku. Po relatívne krátkom čase sa objednávky z rôznych krajín viditeľne zvýšili bez toho, aby sme sami investovali veľa energie a času. Povinnosť pre majiteľov webových obchodov, ktorí chcú jednoducho pracovať v zahraničí.

Tieto spoločnosti boli pred vami

Začnite teraz s Clonable!

Užite si tento nástroj čo najskôr. Klonovanie webovej lokality a použitie lokalizácie je možné s malou pomocou stránky Clonable.
Pozritesa na možnosti.