O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Prípad: plotterwinkel.nl

Prípad: plotterwinkel.nl

Plotterwinkel.nl vznikol ako internetový obchod s plotrami. Ide o veľkoplošné tlačiarne napríklad pre stavebné spoločnosti alebo architektov. Tieto tlačiarne môžu ľahko tlačiť výkresy a náčrty na formát a2 alebo dokonca a0. Spoločnosť Plotterwinkel predáva aj súvisiace materiály, ako sú farby, plotrový papier a skladacie stroje. Medzitým sa webová stránka plotterwinkel.nl stala veľmi navštevovanou stránkou s mnohými dobrými pozíciami vo vyhľadávaní. Žiaľ, návštevníkov z Belgicka bolo oveľa menej.

Počet návštevníkov za mesiac je pritom najmenej 10-krát vyšší ako predtým.

Existoval aj belgický variant webovej stránky plotterwinkel.be, ale ten mal slabé skóre. Koncom roka 2019 sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou Plotterwinkel a stránku sme vylepšili. Potom sa vylepšená stránka naklonovala na Clonable, aby sa zvýšila aj belgická stránka. Na grafe vpravo môžete vidieť, aký vplyv to malo. Po niečo vyše roku a pol sa počet návštevníkov z Belgicka zvýšil viac ako 10-krát. Medzitým sa belgický variant stal tiež veľmi navštevovanou stránkou.

V prehľade na ľavej strane môžete vidieť aktuálne pozície vyhľadávania v Belgicku. Plotterwinkel.be má mnoho vysokých pozícií v top 10 a dokonca v top 3 na kľúčové slová s vysokým objemom vyhľadávania. Aj keď sú tieto objemy nižšie ako v Holandsku, stále ich navštevuje veľa ľudí. Môžete vidieť, ako často má stránka vyhľadávaciu pozíciu číslo 1, čo je skvelý výsledok!

Aké zmeny boli vykonané na stránke plotterwinkel.be na adrese Clonable?

  • Upravili sme logo, ktoré obsahovalo slová ".nl". Odstránili sme to pre belgickú stránku, takže je tam napísané len "Plotterwinkel
  • Kontakt: telefónne číslo bolo zmenené, zákazníci v Belgicku musia volať na iné číslo ako zákazníci v Holandsku
  • Pokladňa: krajina odoslania je automaticky nastavená na Belgicko namiesto Holandska

Veľkou výhodou používania stránky Clonable je, že po vylepšení holandskej stránky sme ju museli iba naklonovať. Po tomto kroku sa belgická stránka výrazne zlepšila bez toho, aby sme museli robiť veľa SEO aktivít na holandskej stránke. To je jedna z veľkých výhod stránky Clonable.