O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Prípad: station7.com

Prípad: station7.com

Station 7 je obchod s domácim nábytkom s pobočkami v Drutene a Wateringene, ako aj s internetovým obchodom. Obchod s domácim nábytkom predáva robustný, robustný a priemyselný nábytok, kožené stoličky, taburetky a pohovky. Holandskému webovému obchodu sa už nejaký čas darilo veľmi dobre, ale počet belgických návštevníkov zaostával. Preto bola koncom roka 2019 vytvorená belgická verzia internetového obchodu station7.be.

V priebehu 1,5 roka bol počet návštevníkov z Belgicka viac ako 10-krát vyšší ako pred vytvorením klonu.

Vpravo vidíte graf počtu návštevníkov klonovanej webovej lokality. Spoločnosti Google chvíľu trvalo, kým si stránku všimla, ale potom zaznamenala obrovský rast. V priebehu 1,5 roka bol počet návštevníkov z Belgicka viac ako 10-krát vyšší ako pred vytvorením klonu.

Ako môžete vidieť v prehľade kľúčových slov na ľavej strane, belgický klon má mnoho pozícií v prvej desiatke pre veľké objemy vyhľadávania, čo určite prispieva k počtu návštevníkov za mesiac. V prvej desiatke sa nachádza aj mnoho pozícií s menším objemom vyhľadávania, ale aj tieto výrazy sú dôležité na získanie bodov. Je zrejmé, že stránka dosahuje dobré výsledky v dôležitých všeobecných vyhľadávacích výrazoch.

Aké zmeny boli vykonané na stránke station7.be na adrese Clonable?

  • Viaceré slová boli preložené do flámčiny, takže chair sa preložilo na seat, sofas na salons, hockers na poufs a showroom na toonzaal. Vďaka tomu sa flámsky návštevník cíti viac ako doma.
  • Doprava: na belgickej stránke sa uvádza "doprava zdarma v Belgicku", na holandskej stránke sa uvádza "... Holandsko a Belgicko".

Okrem zvýšenia počtu návštevníkov sa po vytvorení belgického klonu zvýšil aj počet holandských návštevníkov holandskej stránky. A to všetko bez toho, aby ste museli vykonať príliš veľa zmien na holandskej stránke. Takže Clonable urobil veľký pokrok!