🎉 Spustili sme náš nový doplnok WordPress! Stiahnuť teraz

Preklad MyWebstore pomocou Clonable: viacjazyčný obchod MyWebstore za 5 minút

MijnWebwinkel je populárna holandská platforma elektronického obchodu, ktorá používateľom uľahčuje založenie a správu online obchodu.

Pre obchodníkov, ktorí chcú vytvoriť viacjazyčný internetový obchod pomocou služby MijnWebwinkel, môže byť stránka Clonable cenným nástrojom. V tomto článku sa zaoberáme tým, ako možno stránku Clonable integrovať so službou MijnWebwinkel, aby poskytovala viacjazyčné funkcie.

 

Čo je Clonable?

Clonable je online nástroj na internacionalizáciu, ktorý používateľom umožňuje jednoducho vytvárať a spravovať viacjazyčné webové stránky. Pomocou stránky Clonable môžu používatelia MijnWebwinkel klonovať svoj webový obchod a prekladať ho do rôznych jazykov, pričom zachovajú pôvodné rozloženie a funkčnosť.

Výhody stránky Clonable pre používateľov MijnWebwinkel:


Flexibilné ceny:
Clonable Ponúka flexibilné možnosti stanovenia cien v závislosti od počtu jazykov a počtu produktov, čo z neho robí nákladovo efektívne riešenie pre používateľov MyWebstore rôznych veľkostí.

Jednoduchosť používania:
Clonable Ponúka širokú škálu funkcií vrátane strojového prekladu, optimalizácie SEO, korektúr, XML kanálov a prispôsobiteľných výberov jazykov. Okrem toho Clonable umožňuje pridávať vlastné preklady a automaticky synchronizovať obsah medzi jazykmi, čo z neho robí univerzálne riešenie pre viacjazyčné webové stránky MijnWebwinkel.

Komplexná funkčnosť:
Clonable Ponúka širokú škálu funkcií vrátane strojového prekladu, optimalizácie SEO, korektúr, XML kanálov (špeciálne pre webové obchody a jedinečné pre prekladateľské nástroje) a prispôsobiteľných výberov jazykov. Okrem toho Clonable umožňuje pridávať vlastné preklady a automaticky synchronizovať obsah medzi jazykmi, čo z neho robí všestranné riešenie pre viacjazyčné webové stránky PrestaShop.

Podpora a aktualizácie:
Clonable je pravidelne aktualizovaný a poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu vrátane podrobnej dokumentácie a rýchlych reakcií na otázky a problémy. Používatelia obchodu MyWebstore sa môžu spoľahnúť na prispôsobenú podporu a pomoc s konkrétnymi otázkami alebo požiadavkami.

Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia:
Používatelia si môžu bezplatne vyskúšať stránku Clonable počas 14 dní, počas ktorých môžu vytvoriť a používať jeden klon bez akýchkoľvek nákladov. Počas tohto skúšobného obdobia je možné preložiť obmedzený počet produktov, čo používateľom umožňuje vyskúšať si funkčnosť stránky Clonable ešte pred jej predplatením.

Ako používať Clonable s MyWebstore :

Vytvorte klonovateľné konto:
Predtým, ako môžu používatelia používať stránku Clonable, musia si vytvoriť účet zadaním svojho mena, e-mailovej adresy a hesla. Po registrácii sú automaticky prihlásení do ovládacieho panela Clonable.

Nakonfigurujte svoj klon:
Po prihlásení môžu používatelia MyWebstore okamžite začať vytvárať svoj prvý klon. Pred začatím prekladu si môžu vybrať požadovaný jazyk, miesto klonovania a ďalšie nastavenia.

Prispôsobte si svoje webové stránky:
Použite rozhranie Clonable na prispôsobenie webového obchodu v rôznych jazykoch. Používatelia môžu podľa potreby upraviť preklady na presné zobrazenie.

Kompatibilita MyWebstore - Clonable

Takmer vo všetkých prípadoch funguje spoločnosť MijnWebwinkel na 100 % s Clonable. Ak načítate dynamické prvky z externých webových stránok, nemusí všetko fungovať okamžite. V niektorých prípadoch vám s tým môžeme pomôcť, ale v niektorých prípadoch aj nie. Chcete mať istotu? Potom si to jednoducho vyskúšajte. Vytvorte si bezplatné konto a vyskúšajte, či demo url funguje správne. V prípade pochybností nás môžete vždy kontaktovať.

Záver:

Clonable ponúka používateľom MijnWebwinkel výkonné a flexibilné riešenie na vytváranie viacjazyčných webových obchodov. Vďaka rozsiahlym funkciám, užívateľsky prívetivému rozhraniu a flexibilným cenovým možnostiam umožňuje Clonable používateľom MijnWebwinkel rýchlo a jednoducho vytvárať a spravovať viacjazyčné webové obchody. Pomocou stránky Clonable môžu používatelia MijnWebwinkel zvýšiť svoj dosah a osloviť svoje publikum tým, že svoj webový obchod sprístupnia vo viacerých jazykoch.

Máte ešte otázky?

Potom vyplňte nasledujúci formulár.

Súvisiace blogy: