🎉 Spustili sme náš nový doplnok WordPress! Stiahnuť teraz

O nás

Clonable - Jednoduché kopírovanie, prekladanie a údržba webových stránok za 5 minút

Hľadáte tlačové správy o Clonable? Pozrite si náš prehľad tu.
o nás banner

Clonable Pravý obrázok

Začiatok

V spoločnosti Clonable veríme v inteligentné a nákladovo efektívne marketingové riešenia. Ako partner Hockeygear.eu, jedného z najväčších hokejových internetových obchodov v Európe, hľadala online marketingová agentúra Wecommerce od roku 2011 spôsoby, ako získať podiel na trhu bez megarozpočtov našich konkurentov v hokejovom odvetví. Potrebovali sme myslieť strategicky a použiť inteligentné triky, aby sme nakupovali s nižšími nákladmi a dosahovali zisk.

Problém

V roku 2017, keď boli cenové vojny čoraz častejšie, sme čelili výzve zabezpečiť prežitie spoločnosti Hockeygear na trhu. Súhlas s nízkymi cenami by katastrofálne ovplyvnil zisky. Hľadali sme preto alternatívne riešenia vrátane vstupu na medzinárodné trhy bez nadmerných rozpočtov na reklamu. Zamerali sme sa na získanie vyšších pozícií v Google. Keďže však hokej nie je všade veľkým športom, museli sme k tomu pristúpiť veľmi úsporným spôsobom. Koniec koncov, francúzsky internetový obchod s potenciálom obratu niekoľko desiatok tisíc eur v priebehu niekoľkých rokov má obmedzený čas a zdroje na vývoj a údržbu webových stránok.

Clonable Obrázok vľavo
Clonable Pravý obrázok

Myšlienka

Čoskoro sa však ukázalo, že zriadenie, udržiavanie a prevádzkovanie samostatných webových obchodov pre každý nový trh je príliš nákladné, najmä pre menšie trhy, ako je Flámsko. Náklady sa rýchlo vyšplhali na desaťtisíc eur ročne, čo je značná investícia, najmä v čase cenových vojen s nízkymi maržami. V roku 2019 sme v spolupráci s naším talentovaným programátorom na čiastočný úväzok Basom van den Boomom našli riešenie tohto problému. Spojili sme jeho znalosti programovania s našimi odbornými znalosťami v oblasti online marketingu, a tak sa zrodila myšlienka na stránku Clonable.

Úvod

Počas brainstormingu v roku 2021 vznikla myšlienka pridať do stránky Clonable možnosti prekladu. Naši zákazníci sa často pýtali, či je možné preložiť obsah ich webových obchodov, aby mohli zvýšiť ich dosah. Znelo to príliš dobre na to, aby to bola pravda, ale túto funkciu sme pridali v rekordne krátkom čase. Funkcia prekladu sa stretla s veľkým záujmom a viedla k pozoruhodnému nárastu Clonable. Na veľtrhu Webwinkel Vakdagen v Utrechte sme predstavili stránku Clonable s funkciou prekladu a po dvoch úspešných výstavných dňoch sme zaznamenali obrovský záujem a dopyt zo strany verejnosti. Okrem toho sme vyvinuli funkciu, ktorá nám umožnila pripraviť ukážkovú stránku s prekladom pre akúkoľvek webovú stránku do 5 minút.

Clonable Obrázok vľavo
Clonable Pravý obrázok

Cieľ

Na stránke Clonable sa snažíme, aby ste mali na dosah ruky silu inteligentného marketingu a efektívnej správy webových stránok. Pomocou nášho nástroja možno webové stránky jednoducho kopírovať, prekladať a udržiavať, čím majitelia firiem ušetria drahocenný čas a peniaze. Či už chcete rozšíriť svoj trh v zahraničí alebo jednoducho rýchlo obnoviť svoje webové stránky, Clonable ponúka riešenie, ktoré potrebujete. S nadšením pomáhame podnikom dosahovať ich ciele a naďalej inovujeme, aby sme vyhoveli potrebám našich zákazníkov.

Naše klony

Bas

Bas

Spoluzakladateľ - prevádzkový riaditeľ

Niels

Niels

Spoluzakladateľ - generálny riaditeľ

Bas

Bas

Spoluzakladateľ - technický riaditeľ

Elaine

Elaine

Manažér účtu

Max

Max

Vývojár

Teun

Teun

Manažér pre prevádzku a partnerov

Fons

Fons

Manažér účtu

Jarno

Jarno

Administratíva

Niels

Niels

Webový vývojár

Hugo

Hugo

Mladší vývojár

Sjoerd

Sjoerd

Digitálny marketér

Nic

Nic

Manažér účtu

Niels

Niels

Webový vývojár