O stránke Clonable

Clonable - váš nástroj na klonovanie a lokalizáciu webových stránok a internetových obchodov.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefónne číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodné centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Cestovná mapa

Clonable neustále optimalizuje svoj produkt. Čo môžeme očakávať v blízkej budúcnosti?

Pripravované funkcie

Q4 2021: Editor naživo

Editor na úpravu prekladov a prvkov vášho klonu. Týmto spôsobom je možné vykonať úpravy jednoduchým kliknutím na to, čo chcete na stránke zmeniť. Vďaka tomu je ešte jednoduchšie, aby napríklad rodený korektor vykonával úpravy počas prechádzania stránky.

September 2021: Vlastný vyhľadávač Clonable

Vo vašom klone vyhľadávač zvyčajne vyhľadáva v pôvodnom jazyku. V prípade klonu v tom istom jazyku to nie je problém, ale v inom jazyku je to dosť nepríjemné. V súčasnosti pracujeme na vyriešení tohto problému.
Dokončené funkcie

August 2021: Uraly sa automaticky preložia

Predtým bolo potrebné prekladať adresy URL prostredníctvom nahrávania. Teraz to už nie je potrebné. URL adresy sú automaticky preložené pre klony v inom jazyku. Existujú aj možnosti, ako si sami zmeniť adresy URL.

August 2021: Preklad XML

Umožnil sa preklad XML. To je veľmi užitočné napríklad na sledovanie informačných kanálov o produktoch a na vytváranie špeciálnych vyhľadávačov.

Koniec júla 2021 - Z Maďarska do Japonska

Vlastné stránky Clonable klonované do mnohých jazykov/krajín... praktizujte to, čo kážete!

Koniec júla 2021 - JSON

Preklad JSON nebol donedávna možný. Teraz sme dosiahli bod, keď je to možné. Táto funkcia je v súčasnosti vo fáze beta, pretože zatiaľ nevieme, či sa vyskytnú nejaké problémy.

Od júla 2021 - prekladať adresy URL prostredníctvom funkcie nahrávania

Pomocou škrabáka môžeme nájsť, preložiť a nahrať všetky URL na vašej webovej lokalite. Neskôr v tomto roku bude pridaná funkcia automatického prekladu všetkých URL adries, takže pri pridaní novej stránky sa automaticky preloží aj URL adresa.

jún 2021 - 5 minút

Bola vytvorená funkcia, aby si každý zamestnanec Clonable mohol do 5 minút vygenerovať zahraničnú webovú stránku ako demo. Táto funkcia zabezpečila, že sa mnohí ľudia mohli rýchlejšie presvedčiť o užitočnosti stránky Clonable.

január - jún 2021 - znalostná databáza a webová stránka

V prvých mesiacoch roku 2021 sme tvrdo pracovali na spustení stránky. Vytvorili sme rozsiahlu znalostnú databázu pre našich zákazníkov, informačné videá, vysvetlenia atď.

august 2020 - Clonable

Vzniká názov Clonable...

december 2019 - Prístrojová doska

Prvá verzia prístrojovej dosky je umiestnená online, aby s ňou mohli zákazníci začať pracovať.

Polovica roka 2019 - Brainstorming

Premýšľanie a brainstorming pôvodnej myšlienky: umožniť vytvorenie belgických stránok bez akýchkoľvek ťažkostí. O mesiac alebo dva neskôr bola dodaná prvá beta verzia webovej stránky: Ippontime.be. Pôvodný názov: Sitespark (pod týmto názvom sme plánovali zavesiť ďalšie nástroje)